The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Контакти

Печати

 

Хотел Villa Bella Boutique

Адреса на хотелот: Моклишка бр. 24, Ваташа, Кавадарци, Р. Македонија

тел: +389 43 522 557

За сите информации можете да не конктактирате на:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

За резервации можете да го користите нашиот онлајн систем за резервации на овој линк или слободно контактирајте не на:

- Менаџер на хотелот во Македонија: Костадинка Јованова

моб.: +389 71 221 551

email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

- Менаџер на хотелот во Лондон, Велика Британија: Elizabeth Jovanova Heaver

email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Copyright © 2019 Villa Bella. Сите права се заштитени.
Развиено од Зоран Милевски