The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Социјални настани

Печати

Секој специјален настан заслужува одбележување на посебно место, а Villa Bella е токму тоа место.

Организираме незаборавни специјални настани кој што ќе го однесе далеку секојдневниот стрес од планирањето на Вашиот голем ден.

Ние ќе работиме со вас и ќе ја поттикнеме Вашата сопствена уникатна личност во секој аспект од Вашата прослава.

Нашите вработени и нашиот готвач ќе ве водат низ планирањето на совршено мени, без разлика дали е тоа вечера за тројца или четворица, вечера која што секогаш ќе вклучува избор од различни јадења и специјалитети.

 

Ова е листа на нашите специјални настани:

  • коктел забави
  • бизнис и гала вечери
  • дегустирање на вино
  • венчавки
  • годишнини
  • родендени
  • предновогодишни прослави
  • крштевки
  • и други приватни моменти кои што сакате да ги споделите со Вашите најблиски, а сакате да доживеете уникатни искуства.

 

За резервации и информации можете да не контактирате директно на: 

email:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел: + 389 71 22 15 51

Copyright © 2019 Villa Bella. Сите права се заштитени.
Развиено од Зоран Милевски