The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Ресторан

Печати

Она што го има за цел Villa Bella е да Ви озвозможи да го осетите вистинскиот вкус на Македонија. Нашиот ресторан е тука за да Ви овозможи да ја вкусите храната која што доаѓа од срце и е подготвена од традиционални рецепти.

Сите наши производи се свежи и природни. Нашите готвачи подготвуваат различни специјалитети кои што не само што изгледаат убаво, туку се уште повеќе и повкусни.

Restaurant 1Restaurant 2

Пробајте Гравче тавче, мешана скара, свежа риба, бурек, шопска салата и други традиционални јадења комбинирани со други популарни интернационални кујни.

За да го комплетираме убавото и вкусно јадење можеме да Ви понудиме селекција од локални вина, произведени во најдобрите Тиквешки винарии.


Бар: Со поглед кон градината, барот на Villa Bella Ви нуди коктели и аперативи каде што можете да уживате во погледот на базенот и реката.

Bar 1 Bar 2

Резервации:

email:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел: + 389 71 22 15 51
или можете да го користите нашиот онлајн систем за резервирање на овој линк

 

Copyright © 2019 Villa Bella. Сите права се заштитени.
Развиено од Зоран Милевски