The best web hosting reviews updated with new hosting providers. HostGator Reviews ratings and coupon codes.

Соби

Печати

Villa Bella располага со големи функционални соби кои што одговараат на сечиј вкус, без разлика дали патувате сами, во мали групи или фамилијарно, или пак сакате да се сместите за одреден настан од околината.

Располагаме со 8 големи спални соби со капацитет од 26 луѓе. Просторно убаво декорираните соби создадаваат елегантна и пријатна атмосфера.

Rooms 1

Rooms 2

Секоја од собите има уникатен карактер, со модерни финеси, дрвени подови и бањи дизајнирани за сечиј вкус.

Секоја соба има балон кој што нуди различни погледи вклучувајќи ги оние кон базенот, реката, лозовите насади и околните пејсажи каде што можете да се релаксирате додека уживате во вашиот пијалок, храна, читате, пишувате или цртате додека уживате во погледот.

Rooms 3

Rooms 4Rooms 7

На секој кат располагаме со простории каде што можете да седнете и да се релаксирате надвор од спалните соби.

Гостите можат да ги изберат големите балони погодни за големи групи или приватни забави.

 

Двокреветна соба

Double-room

Собата располага со:

air-conditioningКлима уред

cable-tvТВ со кабелски канали

wifiБесплатно WiFi

room-serviceУслуга во соба

 

Трокреветна соба

Triple-room

Собата располага со:

air-conditioningКлима уред

cable-tvТВ со кабелски канали

wifiБесплатно WiFi

room-serviceУслуга во соба

 

Четирикреветна соба

Quadriple-room

Собата располага со:

air-conditioningКлима уред

cable-tvТВ со кабелски канали

wifiБесплатно WiFi

room-serviceУслуга во соба

 

 

Другите сервиси кои што се на располагање исто така нудат:

Виско квалитетно перење на алишта,

даски за пеглање се достапни на барање на гостите,

чување на деца,

играчки за бебиња, високи бебешки столчиња, се исто така достапни на барање на гостите.

 

Рецепција и персонал:

Пријателски расположениот и посветен персонал ќе ви помогне и ќе ви ги обезбеди сите потребни информации што ќе Ви бидат потребни за да го направи вашиот престој пријатен.

 

 Резервации:

email:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
тел: + 389 71 22 15 51
или можете да го користите нашиот онлајн систем за резервирање на овој линк

 

 

Facilities:

All rooms have telephones, free Wi-Fi Internet access, TV satellite connection, hair dryer, air conditioning.  

 

Other services available also include:

High quality laundry,

Iron and ironing board are available on request

Babysitting,

Baby and toddler facilities, baby cots, baby high chairs, are available on request.

Massage and other beauty treatment on requests with reliable staff recommended by the house. 

 

Reception and staff:

 

The friendly and dedicated staff will happily assist and advise you providing all necessary information you require to make your stay a happy one.

 

Copyright © 2019 Villa Bella. Сите права се заштитени.
Развиено од Зоран Милевски